حرف دل مردم


5000141174

 

ستون حرف دل مردم طلوع خراسان، آماده‌ي دريافت نظرات و بيان مشكلات همشهريان گرامي مي‌باشد.

 

* در مطلب «با حقوق خود آشنا شويم» خیلی حرفه‌ای به نیاز شهرستان و برآورده‌کردن آن از سوی جناب اسماعیلی اشاره شده است. این ستون در اوج مطالبه‌گری، حرفه‌ای است.

* در میدان ورودی شهر قاين از سمت شمال باید المان‌های زرشک و زعفران و ماکتی از مسجدجامع و بقعه‌ي بزرگمهر نصب شود.

* مسئولین شهر! به فکر امتداد بلوار شهید کاوه و امتداد فرخ‌آباد باشید. با امتداد خیابان‌هایی که با روستاهای نزدیک، فاصله‌ي چندانی ندارند و با اتصال آن روستاها به شهر، کمک بزرگی به توسعه‌ي شهر می‌کنید. چیزی که سال‌هاست حتی در کلان‌شهرها هم اجرا می‌شود اما متأسفانه مسئولین قاين از آن امتناع می‌کنند. توسعه‌ي شهر، وظیفه‌ي مسئولین است اما این‌جا فقط همه حرف می‌زنند و در عمل، توپ را به زمین دیگری می‌اندازند.

* تنها راه چاره برای رهایی از تبعیض‌های مرکز استان در حق قاين، جدا شدن شهرمان از این استان است. بالاتر از سیاهی، رنگی نیست. هر چه پیش آید، از این بدتر که نمی‌شود. جان مردم‌مان بازیچه‌ي سیاسی‌بازي شده است که آخرت خود را برای شادی مرکز استان فروختند. [...] کاش جدا می‌شدیم و امید به شهرمان برمی‌گشت. کاش ...

* جابه‌جایی پنج‌شنبه‌بازار به جمعه‌بازار، اجحاف بزرگی در حق روستاییان که با سرویس رفت‌وآمد می‌کنند، می‌باشد و با این کار، بازار قاین خوب نمی‌شود.

* وقتی کارمندان دستگاه‌های اجرایی، یارانه دریافت می‌کنند یعنی زیر خط فقر هستند که این امر پسندیده‌ای نیست. لذا پیشنهاد می‌گردد با ترمیم حقوق کارمندان لشکری و کشوری، یارانه‌ي همه‌ي کارمندان قطع گردد.

* نماینده! همت و تلاش و کار مضاعف مي‌خواهد تا تکلیف پادگان، بیمارستان دوم، ورودی‌های شهر، فولاد، مس، فاز دو سیمان، راه‌آهن، کارخانه‌ي آهک، مجتمع‌های ورزشی روی زمین مانده، شهرک صنعتی خاموش، اداره‌ي ارشاد بدون ساختمان، میدان ورزشی و استخر رهاشده و صدها پروژه‌ي دیگر رهاشده به سرانجامی برسد.

* جلوی رها نمودن زباله‌های بعضی از روستاها در مسیر جاده‌ي روشک قاین که چهره‌ي طبیعت را بسیار زشت نموده است، توسط بخشداری و اداره‌ي محیط‌زیست گرفته شود.

* یک بام و دو هوا که نمی‌شود. چرا بازاری باید مالیات بدهد؛ پول اجاره، آب، برق، گاز و پارکینگ بدهد اما دوره‌گردها که در روزبازارها بیش‌ترین درآمد را دارند، از همه‌چیز معاف باشند و حتی کارت بهداشتی هم نداشته باشند و بهداشت هيچ کاری به آنان ندارد؟ پیگیری شود.

* مدیران استان، اندکی دقت کنند و همه‌ي بودجه‌ها و امکانات را فقط در مرکز استان هزینه نکنند. در غیر این صورت در آینده، مرکز استان به شهری با معضلات اجتماعی تبدیل خواهد شد.

 

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید امسال

مطالب اخیر

درباره ما

 

هفته نامه‌ي اجتماعي، سياسي « طلوع خراسان »

ﺻﺎﺣﺐ اﻣﺘﯿﺎز و ﻣﺪﯾﺮﻣﺴﺌﻮل: اﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺷﻮﺷﺘﺮي

دفتر مرکزی: خراسان جنوبي - قاین - خ امام رضا (ع) - جنب بانک کشاورزی مركزي

ایمیل: tolueqaenat[at]yahoo.com

صندوق پستی: 156

دفتر تحريريه: 32525090

دفتر تبليغات: 32531234

ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ اﻧﺤﺼﺎري ﭘﺬﯾﺮش ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت در اﺳﺘﺎن ﺗﻬﺮان: ﺷﺮﮐﺖ ﻧﺸﺮ ﺑﯿﻠﺒﻮرد ﻋﺮش ﻃﻼﯾﯽ ﮐﯿﺶ 88546630


***


* «ﻃﻠﻮع خراسان» نشريه‌اي ﻣﺮدﻣﯽ اﺳﺖ و ﺑﻪ ﮔﺮوه ﯾﺎ ارﮔﺎﻧﯽ، واﺑﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

* ﻣﻄﺎﻟﺐ نویسندگان، دﯾﺪﮔﺎه نشريه نمی‌باشد.

* نشريه در وﯾﺮاﯾﺶ ﻣﻄﺎﻟﺐ رﺳﯿﺪه، آزاد اﺳﺖ.

مطالب پربازدید ماه

ورود اعضا

ورود به بخش کاربری و یا ثبت نام اعضای جدید .

مسیر سایت

  • .:
  • بازدید امروز
  • -
  • بازدید کل 779457