حرف دل مردم


5000141174

 

ستون حرف دل مردم طلوع خراسان، آماده‌ي دريافت نظرات و بيان مشكلات همشهريان گرامي مي‌باشد.

 

* در طول هفته، دو بار به پایگاه انتقال خون مراجعه كرده‌ام ولی متأسفانه در‌ِ آن بسته بوده است. واقعاً جای تأسف داره که براي چنین ساختمانی اون‌قدر هزینه شده ولی همیشه در آن بسته است و پاسخ‌گوی مراجعین جهت اهدای خون که واقعاً یک مسئله‌ي حیاتی در شهر ما است، نیستند. این مورد رو در طلوع انتشار دهید تا مسئولین پاسخ‌گو باشند.

* حل مشکل آموزش و پرورش قاین، تنها با بازگشت مجدد کارشناسان، کارکنان و مدیران خوش‌نام و باتجربه و باسابقه‌ای که اگرچه سیاسی نبودند ولی متأسفانه با نگاه سیاسی در سال‌های اخیر به حاشیه رانده شدند، امكان‌پذير است.

* رسانه‌ها پیگیری كنيد. علت واگذاری نیروگاه شهید کاوه به بخش خصوصی چیست؟

* مسئولین! نقش نیروگاه برق در قاین و فوایدش برای شهر، جوانان و... چیست؟ چرا هیچ نقش مفیدي در آبادانی و سرمایه‌گذاری در قاینات ندارد و فقط شده محل صادرات برق به دیگران؟

* شهردار قاین نسبت به آسفالت خیابان‌های مجتمع پاسارگاد واقع در شهرک سیمان، مساعدت فرماید. پس از گذشت چندین سال و سکونت 70 خانواده متأسفانه اقدام نشده است.

* اگرچه حذف مدارس نمونه و تیزهوشان متوسطه‌ي اول فقط خدمت به مدارس غیردولتی می‌باشد و اصلاً عقلانی نیست ولی پیشنهاد می‌شود چنان‌چه واقعاً قرار است چنین کاری بشود، مدارس تیزهوشان با کل امکانات به مدارس فرهنگیان تبدیل شود.

* در مورد مصاحبه‌ي كشتي؛ چرا رشته‌ي کشتی که پایه‌ي ورزش شهرستان است؛ باید توسط اداره‌ي ورزش و جوانان، دچار بی‌مهری بشه و اداره همچنان در سکوت باشه؟ مسئولین عالی‌رتبه! چرا پیگیر نیستید؟

* شهردار و شورا! چرا فکری به حال ادامه‌ي خیابان جانبازان نمی‌کنید؟ مدت 10 سال است پول تجاری پرداخت کرده‌ام ولی هنوز به‌جز گردوخاک و گل و لای، هیچ ثمری ندیده‌ایم.

* اداره‌ي ورزش و جوانان شهرستان! امسال چه‌قدر بودجه از اداره‌کل واسه‌ي اداره‌ي ورزش شهرستان دریافت کرده‌ايد و به کدام هیئت ورزشی داده‌ايد؟ [...]

* در جوامع پیشرفته، کار گروهی و نظرات جمعی، بسیار بیش‌تر جواب میده و سودمند است ولی در شهر ما، سلیقه‌ي فردی آن مسئول مهم است و دیگر هیچ!

* حق‌الناس، امر بسیار مهم و بزرگی است که متأسفانه بعضی مسئولین شهرمان هنوز در خوابند و از رفع گرفتاری‌های مردم، قاصر و این یعنی ...؟

* مسئول قضايي که دستور عدم فروش نان بدون سیب سلامت را صادر نموده است، لطفاً فکری برای پنج‌شنبه‌بازار و كاسبان دوره‌گرد نيز بردارد که نه پروانه‌ي کار دارند، نه مالیات می‌دهند، نه مجوز بهداشت دارند و نه تحت نظارت اصناف هستند.

* ساعت 2 شب، 40 مسافر اتوبوس خواب بودند. اين فضاى خر و پف روى شاگرد و راننده‌ي اتوبوس اثركرد و چشم‌هاى راننده فقط 2 ثانيه خواب رفت؛ آن‌وقت 9 زائر امام رضا به ديار حق شتافتند.

* فرماندار و شهردار! فکری برای ورودی‌های شهر بکنید. واقعاً ورودی‌های قاین افتضاح است. حداقل چند المان زیبا و بزرگ در ورودی شهر لازم است.

* از بعضی مسئولین ادارات که متأسفانه در خدمت‌رسانی به مردم، مشغول به سستی، سیاست‌بازی و از بین رفتن توان و انرژی مردم و... هستند؛ تقاضا دارم که شرایط مردم را درک كنند و در خدمت و ایجاد اشتغال، کم‌کاری و اهمال نکنند.

 

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید امسال

مطالب اخیر

درباره ما

 

هفته نامه‌ي اجتماعي، سياسي « طلوع خراسان »

ﺻﺎﺣﺐ اﻣﺘﯿﺎز و ﻣﺪﯾﺮﻣﺴﺌﻮل: اﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺷﻮﺷﺘﺮي

دفتر مرکزی: خراسان جنوبي - قاین - خ امام رضا (ع) - جنب بانک کشاورزی مركزي

ایمیل: tolueqaenat[at]yahoo.com

صندوق پستی: 156

دفتر تحريريه: 32525090

دفتر تبليغات: 32531234

ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ اﻧﺤﺼﺎري ﭘﺬﯾﺮش ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت در اﺳﺘﺎن ﺗﻬﺮان: ﺷﺮﮐﺖ ﻧﺸﺮ ﺑﯿﻠﺒﻮرد ﻋﺮش ﻃﻼﯾﯽ ﮐﯿﺶ 88546630


***


* «ﻃﻠﻮع خراسان» نشريه‌اي ﻣﺮدﻣﯽ اﺳﺖ و ﺑﻪ ﮔﺮوه ﯾﺎ ارﮔﺎﻧﯽ، واﺑﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

* ﻣﻄﺎﻟﺐ نویسندگان، دﯾﺪﮔﺎه نشريه نمی‌باشد.

* نشريه در وﯾﺮاﯾﺶ ﻣﻄﺎﻟﺐ رﺳﯿﺪه، آزاد اﺳﺖ.

مطالب پربازدید ماه

ورود اعضا

ورود به بخش کاربری و یا ثبت نام اعضای جدید .

مسیر سایت

  • .:
  • بازدید امروز 1178
  • -
  • بازدید کل 2724906