حرف دل مردم


5000141174

 

ستون حرف دل مردم طلوع خراسان، آماده‌ي دريافت نظرات و بيان مشكلات همشهريان گرامي مي‌باشد.

 

* اعضای شورا و شهردار قاين! انجام امور عمرانی و آبادانی منطقه‌ي شهید صدوقی و ابومنصور را فراموش نفرمایید.

* در مورد مطلب «با حقوق خود آشنا شويم» بهتره که مسئولان ما متوجه بشن كه حرف‌های اون‌ها این‌طوری ارزیابی میشه. خیلی کار خوبیه. این‌طوری باعث میشه هر چی دل‌شون بخواد، نگن بلکه حرف‌هایی رو که شدنی و عملی است، بگن و بلکه حرف‌هایی رو که خودشون عمل می‌کنند. تبریک میگم به مديرمسئول طلوع که این فرهنگ رو داره جا می‌اندازه.

* آقای مجیدنیا، تذکر خوبی در مورد بلندگوهای مساجد دادند ولی صداهای ارگ عروسی‌ها را نام نبردند. مگر آن‌ها مجازند که تا هر وقتی از شب که خواستند، به پخش صداهای دلخراش‌شان ادامه دهند که در مورد آن‌ها هیچ اشاره‌ای نشد؟ آيا به آلودگی صوتی آن‌ها هیچ توجهی مي‌شود؟

* از مسئولین ذیربط تقاضامندم فکری برای سگ‌های ولگرد و چاله‌های ایجادشده در خیابان‌ها به‌خصوص چاله‌ي اول خیابان امام علی بردارند. هنوز که حادثه‌ای پیش نیامده، دفع خطر کنند که فردا دیر است.

* مدارس [...] شهریه‌ي دریافتی از مردم را به جای هزینه در امر آموزش، صرف حصارکشی مدارس می‌کنند.

* در مدرسه‌ي [...] برای نوشتن پای تخته، هر دانش‌آموز خودش باید ماژیک وایت‌برد بخرد و با خودش ببرد!

* واقعاً جای بسی تأسف است که با وجود این‌همه فارغ‌التحصیل بیکار و جوان و به‌روز؛ آموزش و پرورش قاین برای رفع کمبود نیرو در مقطع ابتدایی به جای فراخوان و پذیرش از طریق آزمون، بدون هیچ ضابطه‌اي، افرادی را به کار گرفته که بعضاً سال‌ها قبل، فارغ‌التحصیل شده‌اند و سال‌ها است كه هیچ رابطه‌ای با تعلیم و تربیت نداشته‌اند.

* مالیات، عوارض، پول پروانه، اجاره، آب، برق، گاز و... را کسبه می‌دهند اما سود را سودجویان در پنج‌شنبه‌بازار و روزبازارها می‌برند؛ بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای.

* اداره‌ي ورزش و جوانان! سالن [...] را یک نهاد دیگر در اختیار اداره‌ي شما قرار داده و شما در اختیار فردی قرار داده‌اید تا خدمات ورزشی ارائه کند. آیا با توجه به این‌که از امکانات دولتی استفاده می‌کند، نباید قیمت خدمات آن ارزان‌تر باشد؟ به نظر می‌رسد هم‌قیمت کلان‌شهرها است!

* آسفالت خیابان‌های شهر قاین کیفیت خوبی ندارد؛ خصوصاً بلوارهای سیمان‌شهر، پیام‌نور، هزارواحدی، فاز ۴ و ۵. شهرداری نسبت به ترمیم آن اقدام نماید.

* گاهي اوقات، آب استخر شنا از کیفیت خوبی برخوردار نیست. دست‌اندرکاران بیش‌تر دقت کنند.

* فکری برای این‌همه سگ‌های شهر قاین بکنید. گویا زمستان تعدادشان بیش‌تر می‌شود و خصوصاً شب‌ها خطرناک هستند.

* چند شب پيش ديدم كه چند جوان، سگ‌هايي را كه در باغ ملي بودند و مشخص بود كه گرسنه هستند و به خاطر غذا به آن‌ها نزديك مي‌شوند؛ فقط براي خنده آن‌قدر اذيت كردند كه صداي پارس سگ‌ها تا مسافت زيادي شنيده مي‌شد و باعث وحشت مردم مي‌گرديد. خواستم بگويم همه از بودن اين‌همه سگ ولگرد در شهر ناراضي هستند ولي بايد بدانيم كه اين سگ‌ها به دليل خشكسالي و نبود غذا در خارج از شهر مجبورند كه به داخل شهر بيايند اما آسيبي به كسي نمي‌زنند ولي اين‌گونه برخورد با سگ‌ها باعث هار شدن آن‌ها و اتفاقات ناخوشايندي خواهد شد. مراقب رفتارمان باشيم.

 

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید امسال

مطالب اخیر

درباره ما

 

هفته نامه‌ي اجتماعي، سياسي « طلوع خراسان »

ﺻﺎﺣﺐ اﻣﺘﯿﺎز و ﻣﺪﯾﺮﻣﺴﺌﻮل: اﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺷﻮﺷﺘﺮي

دفتر مرکزی: خراسان جنوبي - قاین - خ امام رضا (ع) - جنب بانک کشاورزی مركزي

ایمیل: tolueqaenat[at]yahoo.com

صندوق پستی: 156

دفتر تحريريه: 32525090

دفتر تبليغات: 32531234

ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ اﻧﺤﺼﺎري ﭘﺬﯾﺮش ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت در اﺳﺘﺎن ﺗﻬﺮان: ﺷﺮﮐﺖ ﻧﺸﺮ ﺑﯿﻠﺒﻮرد ﻋﺮش ﻃﻼﯾﯽ ﮐﯿﺶ 88546630


***


* «ﻃﻠﻮع خراسان» نشريه‌اي ﻣﺮدﻣﯽ اﺳﺖ و ﺑﻪ ﮔﺮوه ﯾﺎ ارﮔﺎﻧﯽ، واﺑﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

* ﻣﻄﺎﻟﺐ نویسندگان، دﯾﺪﮔﺎه نشريه نمی‌باشد.

* نشريه در وﯾﺮاﯾﺶ ﻣﻄﺎﻟﺐ رﺳﯿﺪه، آزاد اﺳﺖ.

مطالب پربازدید ماه

ورود اعضا

ورود به بخش کاربری و یا ثبت نام اعضای جدید .

مسیر سایت

  • .:
  • بازدید امروز 1135
  • -
  • بازدید کل 2724863