نخستین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی علوم کشاورزی، دامی، منابع طبیعی،

محیط زیست،گردشگری روستایی و گیاهان دارویی کشورهای اسلامی

 

 

نخستین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی علوم کشاورزی، دامی، منابع طبیعی، محیط‌زیست، گردشگری روستایی و گیاهان دارویی کشورهای اسلامی (همزمان با رویداد مشهد 2017) توسط سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌رضوی، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان‌رضوی، وب‌سایت بازار دام و گروه شرکت‌های ساج نت، در دهم اردیبهشت‌ماه 1396 و همزمان با روز ملی خلیج فارس، آغاز به کار و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت. البته هماهنگی‌ها جهت بازدید مهمانان داخلی و خارجی در روز چهارم و در یک تور یک‌روزه از مزارع نمونه آستان قدس رضوی (مزارع کشاورزی - دامداری‌ها و کارخانجات) و سایر استعدادهای بالقوه منطقه جهت سرمایه‌گذاری در صنعت و اکوتوریسم در حال انجام است.
این رویداد بزرگ بین‌المللی با عنوان «نخستین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی علوم کشاورزی، دامی، منابع طبیعی، محیط‌زیست، گردشگری روستایی و گیاهان دارویی کشورهای اسلامی همزمان با رویداد مشهد 2017» در 2 بخش علمی و تجاری و به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود.
بخش اول، شامل دو قسمت می‌باشد؛ قسمت اول: کنفرانس علمی - سیاسی که با حضور بیش از 300 اندیشمند این حوزه به مدت یک روز برگزار می‌شود. در این قسمت، اساتید علمی و دانشگاهی، تجار و بازرگانان، پژوهشگران و مخترعان، تولیدکنندگان و کارفرمایان و مقامات و مسئولین داخلی و خارجی از کشورهای اسلامی (عموماً آسیایی) و اروپایی، حضور خواهند داشت. قسمت دوم، بخش علمی شامل برگزاری 15 کارگاه آموزشی - تخصصی با ارائه گواهینامه که با محوریت این کنفرانس توسط اساتید برجسته دانشگاهی و البته باتجربه به مدت یک روز خواهد بود.
بخش دوم با موضوع اقتصاد در دو قسمت نمایشگاه و نشست‌های تخصصی برگزار خواهد شد. نمایشگاه بین‌المللی با حضور بیش از 75 شرکت مطرح داخلی و خارجی و مرتبط با امور کشاورزی خواهد بود که شامل سالن تجهیزات و ادوات کشاورزی و سالن دام، طیور و آبزیان زنده می‌باشد. نمایشگاه نیز به مدت 3 روز برپا خواهد بود.
این کنفرانس و نمایشگاه در 10 محور علوم کشاورزی، صنایع غذایی و تبدیلی، علوم دام - طیور و آبزیان، منابع طبیعی و محیط‌زیست، جغرافیا، گردشگری و صنایع دستی، اقتصاد مقاومتی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی پایدار، گیاهان دارویی و تجارت و صادرات غیرنفتی برپا خواهد شد.
این کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی در محل هتل 5 ستاره میثاق مشهد برگزار و مجری اصلی کنفرانس آقای «سید جواد هاشمی» (رزمنده، بازیگر، کارگردان و مجری برتر صدا و سیما) خواهد بود.
در این کنفرانس، بیش از 100 مهمان خارجی شامل تاجران، بازرگانان، تولیدکنندگان و اساتيد دانشگاه از کشورهای اسلامی و اروپایی حضور خواهند داشت.
جناب آقای مهندس «مجتبی مزروعی» (مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌رضوی) رئیس کنفرانس، جناب آقای دکتر «علی‌اکبر مویدی» (رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان‌رضوی) جانشین کنفرانس، دکتر «علیرضا فروغی» دبیر کمیته علمی، مهندس «ابراهیم علی نیا» دبیر کمیته اجرایی، دکتر «علی فلسفی» دبیر کمیته ارتباطات و روابط بین‌الملل، دکتر «نگار حسینیان» مشاور ارشد دبیر اجرایی، مهندس «هانیه پیام» جانشین دبیر اجرایی، دکتر «عباس طرهانی» دبیر کمیته سیاست‌گذاری کنفرانس، دکتر «علیرضا نژادمحمد نامقی» دبیر کمیته داوران، دکتر «رضا نوروزی» دبیر کمیته هماهنگی و اجرائیات، مهندس «خسرو مجیدی» دبیر مهمانان و حامیان و مهندس «سید علی محمودی» به عنوان دبیر امور داخلی و دبیرخانه، فعالیت دارند.

 

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب اخیر

مطالب پربازدید ماه

درباره ما

 

هفته نامه‌ي اجتماعي، سياسي « طلوع خراسان »

ﺻﺎﺣﺐ اﻣﺘﯿﺎز و ﻣﺪﯾﺮﻣﺴﺌﻮل: اﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺷﻮﺷﺘﺮي

دفتر مرکزی: خراسان جنوبي - قاین - خ امام رضا (ع) - جنب بانک کشاورزی مركزي

ایمیل: tolueqaenat[at]yahoo.com

صندوق پستی: 156

دفتر تحريريه: 32525090

دفتر تبليغات: 32531234

ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ اﻧﺤﺼﺎري ﭘﺬﯾﺮش ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت در اﺳﺘﺎن ﺗﻬﺮان: ﺷﺮﮐﺖ ﻧﺸﺮ ﺑﯿﻠﺒﻮرد ﻋﺮش ﻃﻼﯾﯽ ﮐﯿﺶ 88546630


***


* «ﻃﻠﻮع خراسان» نشريه‌اي ﻣﺮدﻣﯽ اﺳﺖ و ﺑﻪ ﮔﺮوه ﯾﺎ ارﮔﺎﻧﯽ، واﺑﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

* ﻣﻄﺎﻟﺐ نویسندگان، دﯾﺪﮔﺎه نشريه نمی‌باشد.

* نشريه در وﯾﺮاﯾﺶ ﻣﻄﺎﻟﺐ رﺳﯿﺪه، آزاد اﺳﺖ.

ورود اعضا

ورود به بخش کاربری و یا ثبت نام اعضای جدید .