عنوان برتر دومین جشنواره‌ي شریف کاپ دانشگاه صنعتی شریف براي

طرح فودلیست شرکت رایان سامانه‌ي شرق

در دومین جشنواره‌ي موبایل شریف که هر ساله به همت دانشکده‌ي برق دانشگاه صنعتی شریف و کانون علمی فرهنگی رسانا برگزار می‌شود، برنامه‌ي فودلیست شرکت رایان سامانه‌ي شرق مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان قاین به‌عنوان بهترین برنامه‌ي کاربردی این دوره از مسابقات، شناخته شد. این جشنواره که با حمایت معاونت علمی ریاست‌جمهوری و بنیاد ملی نخبگان و میزبانی دانشگاه شریف به‌صورت سالیانه برگزار می‌گردد؛ در دو محور رباتیک و تولید برنامه‌های کاربردی موبایل، مهارت شرکت‌کنندگان را در این دو حوزه‌ي نوبنیان فناوری اطلاعات، به چالش می‌کشد. لازم به ذکر است که تیم فودلیست با مدیریت «سيد مجتبي بنائي» و با بهره‌گیری از نیروهای بومی استان به‌عنوان مرجع آشپزی و تغذیه‌ي سالم ایران حدود یک سال است در مرکز رشد قاين مستقر شده است و در جشنواره‌ي وب سال ۹۳ کشور هم در گروه صنایع غذایی، برنده‌ي تندیس بهترین وب‌سایت تخصصی شد.

 

 

اخبار جمعيت هلال‌احمر شهرستان قاينات

* امدادرسانی به بیش از ۱۶۰ نفر توسط امدادگران

سرپرست جمعیت هلال‌احمر قاینات گفت: در شهریور ماه امسال، امدادگران این شعبه به حدود ۱۶۵ نفر از حادثه‌دیدگان از سوانح رانندگی، امدادرسانی کرده‌اند. امدادگران بر سر ۴۰ حادثه، اعم از واژگونی خودرو و تصادفات رانندگی به‌موقع حاضر شدند و ۶ نفر از سرنشینان خودروهای سانحه‌دیده را رهاسازی كرده و ۲۸ مصدوم را به مراکز درمانی انتقال دادند. در شهریور امسال ۵ نفر از هم‌وطنان در محدوده‌ي خدمت‌رسانی پایگاه‌های هلال‌احمر قاینات بر اثر تصادف، جان خود را از دست دادند. «یوسفی» با بیان این‌که امدادگران این جمعیت برای امدادرسانی به حوادث احتمالی، در آمادگی کامل به سر می‌برند؛ افزود: در شهریور امسال ۱۳۱ نفر از حادثه‌دیدگان به‌صورت سرپایی مداوا شده‌اند.

 

* كمك 10000000 ريالي داوطلبان و خيرين هلال‌احمر به اجراي طرح ارمغان مهر

سرپرست جمعيت هلال‌احمر قاينات گفت: در راستاي اجراي برنامه‌ي ارمغان مهر، خيرين و داوطلبان هلال‌احمر قاينات، مبلغ 10000000 ريال به اجراي اين طرح كمك كردند. «يوسفي» هدف از اجراي اين طرح را تهيه‌ي لوازم‌التحرير براي دانش‌آموزان نيازمند عنوان كرد و افزود: با كمك خيرين80 بسته لوازم‌التحرير شامل يك بسته‌ي كامل دفتر و مداد مورد نياز يك دانش‌آموز دبستاني، تهيه شده و پس از شناسايي دانش‌آموزان نيازمند، بين آن‌ها توزيع خواهد شد. وي افزود: جمعيت هلال‌احمر آماده‌ي دريافت هرگونه كمك نقدي يا غيرنقدي در زمينه‌ي تهيه‌ي لوازم‌التحرير براي دانش‌آموزان نيازمند مي‌باشد.

 

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید امسال

مطالب اخیر

درباره ما

 

هفته نامه‌ي اجتماعي، سياسي « طلوع خراسان »

ﺻﺎﺣﺐ اﻣﺘﯿﺎز و ﻣﺪﯾﺮﻣﺴﺌﻮل: اﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺷﻮﺷﺘﺮي

دفتر مرکزی: خراسان جنوبي - قاین - خ امام رضا (ع) - جنب بانک کشاورزی مركزي

ایمیل: tolueqaenat[at]yahoo.com

صندوق پستی: 156

دفتر تحريريه: 32525090

دفتر تبليغات: 32531234

ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ اﻧﺤﺼﺎري ﭘﺬﯾﺮش ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت در اﺳﺘﺎن ﺗﻬﺮان: ﺷﺮﮐﺖ ﻧﺸﺮ ﺑﯿﻠﺒﻮرد ﻋﺮش ﻃﻼﯾﯽ ﮐﯿﺶ 88546630


***


* «ﻃﻠﻮع خراسان» نشريه‌اي ﻣﺮدﻣﯽ اﺳﺖ و ﺑﻪ ﮔﺮوه ﯾﺎ ارﮔﺎﻧﯽ، واﺑﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

* ﻣﻄﺎﻟﺐ نویسندگان، دﯾﺪﮔﺎه نشريه نمی‌باشد.

* نشريه در وﯾﺮاﯾﺶ ﻣﻄﺎﻟﺐ رﺳﯿﺪه، آزاد اﺳﺖ.

مطالب پربازدید ماه

ورود اعضا

ورود به بخش کاربری و یا ثبت نام اعضای جدید .

مسیر سایت

  • .:
  • بازدید امروز 1164
  • -
  • بازدید کل 2724892