حرف دل مردم
50001040005090
7785 561 0936

 

* عزیزی که میگی چرا اصناف این همه پروانه میده: اولاً روزی هرکسي دست خداست دوما منم زن و بچه دارم اینجا مغازه نزنم برم کجا؟ بیرجند یا مشهد.

* شورا و شهردار قاین فکری به حال بچه‌های محله بهشتی20 هم بکنید این محله نه پارکی دارد نه مسجدی دارد با این که محله قدیمی است اصلاً به این محله رسیدگی نمی‌شود و به فراموشی سپرده شده است.

* چرا هر قانونی که در فکر مسئولین پایتخته اینجا راهنمایی رانندگی براي خودشیرینی اجرا میکنه؟

* چرا مسئولین به ناآگاهان و فرصت‌طلبان مجوز بنگاه مسکن میدن تا موجب خسارات به مردم شوند؟!

* مگر منطقه بزرگمهر، مسکونی است که هرچه برای رفاه مردم لازمه رو اونجا کلنگ میزنین؟ برای هتل مناسبه ولی فرهنگسرا باید توی یه منطقه مسکونی باشه که اهالی منطقه ازش استفاده کنن نه بیرون شهر. این همه پروژه کنار هم جلوه زیبایی نداره. لطفاً فضای سبز بزرگ برای هرکدام ازاین پروژه‌ها درنظر بگیرین. این پروژه‌ها اگر در سطح شهر پخش بشن خیلی بهتره و مردم راضی‌ترن.

* به آقای فرماندار بگوئید اگر عزل و نصب‌ها سیاسی نیست چرا یک کارشناس‌ارشد مدیریت را که مدیر نمونه کشوری می‌باشد، عزل می‌کنند و به جایش یک فوق دیپلم را که باید کار میدانی انجام دهد مدیر می‌گذارند حداقل کارشناس باشد.

* قاين نسبت به گذشته در حال رشد و بزرگترشدن است در حالی که با این رشد و افزایش جمعیت فضای سبز شهر رشد چندانی نداشته، دو تا بوستان بزرگ و درست و حسابی باید در قاين ایجاد بشه، هم باعث توسعه شهر است و هم ایجاد رفاه عمومی.

* آقایان شورا یه فکری براي سوله نیروگاه ديزلي برق بردارید، اگه تبدیل بشه به محل دائمی نمایشگاه‌ها خیلی خوبه هم فضای داخلی خوب و هم جا برا پارک ماشین داره.

* ما كارگران پارك جنگلي قاين با حداقل حقوق روزانه بيست تومن و بدون بيمه از همه اداره‌هاي دولتي گله‌مند هستيم كه چرا به داد كارگران پارك جنگلي نمي‌رسند اگر اتفاقي بيفتد كي جوابگو خواهد بود؟ ما را به صورت پيمانكار در ليست حقوق مي‌نويسند و به صورت يك كارگر ساده دستمزد مي‌دهند. به همه جا شكايت كرديم ولي هيچ‌كسي به داد ما نرسيد از همه اداره‌ها تقاضاداريم به ما رسيدگي كنند.

* لطفاً به وضع وایفای باغ‌ملی رسیدگی کنین یا حداقل یه وایفای دیگه بیارین. ما سرگرمی سالم دیگه‌ای نداریم در این شهر!

* وقتی بچه بودم و در قاین زندگی می‌کردیم، خانه پدری بزرگ و یک طبقه بود من آرزوی آپارتمان داشتم اما الان که سال‌هاست آپارتمان‌نشین هستم آرزوی خونه ویلایی دارم. آپارتمان برای فرهنگ ایرانی ساخته نشده که صدای پچ‌پچ همسایه بیاد و مسائل ديگر که برای هیچ مسلمونی قابل هضم نیست. تورو خدا تا می‌تونید خونه ویلایی بسازید.از همه‌تون خواهش می‌کنم.

* از عزيزانى كه لباس مقدس شهردارى را بر تن مى‌نمايند و بخاطر سلامتى مردم و زيبايى شهر در سرما و گرما زحمت مى‌كشند يك دنيا سپاسگزاريم، و با توجه به حديث شريفى كه نظافت را از ايمان مى‌داند قطعاً اين عزيزان در درگاه الهى از مقام والايى برخوردارند و ما نيز مقامشان را ارج مى نهيم.

* پيگيرى‌ها و دغدغه‌هاى دكتر هروى در زمينه امور زيربنايى و زيرساختى شهرستان كه حاكى از اتخاذ سياستى درست در جهت رشد و توسعه قاينات مى‌باشد مورد رضايت و حمايت قاطع همه نخبگان و شخصيت‌هاى واقعاً دلسوز شهرستان است.

* چرا كوچه‌ي سيمان‌شهر7 را آسفالت نمي‌كنيد؟ 1 تا 25 را آسفالت كردند اين اضافه بود؟

* چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم؟ عزیز من! شربت میدی که واسه تولد آقا ثواب بکنی ولی اینقدر صدای بلندگوهات زیاده که مطمئنم خیلیا مث من اون دنیا و این دنیا ازت نمیگذرن. الهی میگرن بگیری!

* به حقوق همه احترام بگذاریم شما که داری با دادن شربت به همشهریات ثواب کسب می‌کنی به فکر مریضای مردم باش!

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید امسال

مطالب اخیر

درباره ما

 

هفته نامه‌ي اجتماعي، سياسي « طلوع خراسان »

ﺻﺎﺣﺐ اﻣﺘﯿﺎز و ﻣﺪﯾﺮﻣﺴﺌﻮل: اﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺷﻮﺷﺘﺮي

دفتر مرکزی: خراسان جنوبي - قاین - خ امام رضا (ع) - جنب بانک کشاورزی مركزي

ایمیل: tolueqaenat[at]yahoo.com

صندوق پستی: 156

دفتر تحريريه: 32525090

دفتر تبليغات: 32531234

ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ اﻧﺤﺼﺎري ﭘﺬﯾﺮش ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت در اﺳﺘﺎن ﺗﻬﺮان: ﺷﺮﮐﺖ ﻧﺸﺮ ﺑﯿﻠﺒﻮرد ﻋﺮش ﻃﻼﯾﯽ ﮐﯿﺶ 88546630


***


* «ﻃﻠﻮع خراسان» نشريه‌اي ﻣﺮدﻣﯽ اﺳﺖ و ﺑﻪ ﮔﺮوه ﯾﺎ ارﮔﺎﻧﯽ، واﺑﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

* ﻣﻄﺎﻟﺐ نویسندگان، دﯾﺪﮔﺎه نشريه نمی‌باشد.

* نشريه در وﯾﺮاﯾﺶ ﻣﻄﺎﻟﺐ رﺳﯿﺪه، آزاد اﺳﺖ.

مطالب پربازدید ماه

ورود اعضا

ورود به بخش کاربری و یا ثبت نام اعضای جدید .

مسیر سایت

  • .:
  • بازدید امروز 1323
  • -
  • بازدید کل 2726370