حرف دل مردم
50001040005090
7785 561 0936

* مسئولين! فكري به حال پنج‌شنبه‌بازار برداريد، كسبه‌ی قاين رو به ورشكستگي مي‌روند.

* طلوع جان! دمت گرم با این که پیام‌های منو چاپ نمی‌کنی اما پیگیر بقیه باش.

* یک کلام: سهم قاینات و زیرکوه از سفر رئیس‌جمهور چه بود؟!

* آقایی در همسایگی ما خونه ساختن، با این‌که زمین‌شون بزرگ بود اما خونه رو دو طبقه ساختن، خونه‌شونم از دو طرف نورگیره اما پنجره‌هاشو خیلی بزرگ گرفتن، برای همین خانم‌های خونه ما وقتی میرن حیاط، باید کمرشون رو خم کنن تا دیده نشن. آخه آقای مثلاً مذهبی و تحصیل‌کرده! حالا کدوم بچه میاد پیش خونوادش زندگی کنه؟ اگرم به‌خاطر اجاره بود، رضای خدا رو در نظر می‌گرفتی تا این برات جبران می‌شد.

* قاین چرا یک مسئول ورزش وظیفه‌شناس ندارد. زمین چمن این شهر هنوز گناهانش بخشیده نشده که از این حالت رقت‌بار خارج شود؟! آقای فرماندار خودتان ورود پیدا کنید شاید فرجی شود.

* آقای فرماندار و شهرداری! فکری برای سرویس بهداشتی و نمازخانه و چند مغازه در ورودی شهر از سمت زیرکوه بردارید.

* حدود یک سال است یک شکایت داشتم که ما را معرفی کردند به اداره‌ی تعزیرات. هر وقت مراجعه می‌کنم می‌گویند قاضی ندارد، صبرکنید، یکی از استان میاد. تا حالا که هنوز کسی نیامده. من باید مشکلم را ببرم استان.

* مغازه‌دار محترمى كه از وجود پنج‌شنبه‌بازار گلايه دارى، اگر رضايت مشترى را جلب كرده بودى، امروز مشتريت را از دست نمی‌دادى.

* همشهريان محترمى كه در ايام عيد، ميوه‌ها را دوبرابر می‌فروشيد، با اين كار غيراخلاقى، در طول سال مشترى كمترى خواهيدداشت.

* برادر مسلمان! در روزهاى عيد نوروز كه ميزان خريد مردم بيشتر است بايد قيمت‌ها كمتر شود نه‌اينكه سوءاستفاده شده و قيمت‌ها افزايش يابد.

* مسئولین! لطفاً به وضع زیبایی شهر بیشتر رسیدگی کنید. حداقل وقتی دانشجوها به شهر خودشون برن از قاین به‌خوبی اسم ببرن. بلوار ابوذر اگه امکاناتش بیشتر بشه هم مردم شهرمون خوشحال میشن و هم آبروی شهرمونه.

* بازرسين محترم! آيا مي‌دانيد تفاوت قيمت يک بسته قرص متورال در داروخانه‌هاي شهر ششصد تومان است و بقيه هم احتمالا.

* مسئولين محترم بنياد شهيد قاين! خواهشمنديم مزار شهدای پهنايى را موكت‌فرش فرماييد. (خانواده‌هاى شهيد پهنايي)

* سبد کالا را یا ندهید یا به همه‌ی قشرها بدهید. بحق تقسیم نمی‌شود. اون دنیا جواب دادن سختی دارد. اون هم بیت‌المال که خداوند متعال از حق خودش می‌گذره و به اندازه‌ی یک ذره دم آفتاب از بیت‌المال نمی‌گذرد.

* اميدواريم شهرداري در سال جديد اقداماتي براي زمين‌هاي پشت محله‌ی چداني‌ها انجام دهد تا معابر گشوده شود.

* مشخص شد كه قاين از خراسان‌جنوبي نيست چون در ريز مصوبات سفر رئيس‌جمهور به خراسان‌جنوبي مصوبه‌اي براي قاين نبود.

* فرمانداري، شهرداري، محيط‌زيست، منابع‎طبيعي، بهداشت و همه‌ی مسئولين مربوطه شهرستان قاينات، طرح ايجاد كمربند سبز و تقويت فضاي سبز شهري را در اولويت برنامه‌هاي عمراني قرار دهيد.

* تمنا می‌کنم پیام منو درج کنید. بهترین لحظات عید نوروز نودوچهار را به هم استانی‌های مهربونم آرزو می‌کنم. اما پای من از لگن شکسته و کارگر ساده‌ای هستم که دیگر ازپا افتادم و قادر به کار نیستم و به تموم نهادها نامه دادم و التماس کردم تا اونقدری کمکم کنند تا پسر پنج‌ساله‌ام وقتی توی کوچه از بچه‌ای دیگر می‌خواد تکه‌ای شیرینی به او بدهد جوابش را با سیلی نمی‌داد و وقتی به خونه پیش من آمد گفت کی پات خوب میشه کارکنی شیرینی بخری که بچه‌ی فلانی منو نزنه. اما من نداشتم سهمیه آردمونو بگیرم و نون خالی نداریم و از تموم مردم می‌خوام برامون سر هفت‌سین رنگین خود دعاکنند. خدا نگهدار [نام فرستنده‌ی پیامک در دفتر نشریه محفوظ است]

* عوض‌کردن پنج‌شنبه‌بازار به جمعه‌بازار جز مشکل درست‌کردن برای رفت و آمد مردم هیچ خوبی ندارد.

* اعضای شورا و شهردار! تا كي بايد منتظر بازگشايي ادامه‌ی جانبازان و تخريب خانه‌ی خريداري‌شده توسط شهرداري باشيم.

* چه خوبه که بعد از ایام عید، کسانی که ماهی گرفتند و لازم ندارند در استخرهای اماکن عمومی مثل پارک‌جنگلی رهاکنند.

* متاسفانه عملكرد برخى مسئولين شهرستان، بسيارضعيف بوده و هست اما به‌خاطر همشهری‌بودن با مديركل آن اداره، عزل نشده‌اند؛ خواهشاً شايسته‌سالارى را در نظام اسلامى  رعايت فرمائيد و بيش از اين به شعور مردم توهين نكنيد.

* امروز علت پیشرفت‌نکردن قاین بر هیچ‌کسی پوشیده نیست. مسئولین قاین هوشیار باشند. خدا نمی‌گذرد از کسانی که حتی یک دینار از بیت‌المال را غارت می کنند و منافع شخصی خود را بر منافع عموم ارجحیت می‌دهند.

* امسال بدترین عید از لحاظ مدیریت تسهیلات نوروزی برای مسافران بود. انتقال مکان تسهیلات به بزرگمهر و همچنین شروع کنده‌کاری‌ها در جاده‌ی اصلی و داخل شهر آن هم چند روز مانده به تعطیلات، بسیار اشتباه بود.

* در اسفند و فروردین با توجه به اقدامات عمرانی بی‌موقع و نیمه‌کاره‌ی سطح شهر و برپایی ستاد تسهیلات نوروزی در محل بزرگمهر؛ نبود و ازدست‌دادن شهرداری باتجربه را نشان می‌داد.

* باز هم سال نو شد و هیچ کاری برای فروزان‌نژاد3/1 نکردید. زمستان هم تمام شد. خواهش دارم به‌زودی این اسفالت را بریزید اگه محله خودتون بود که ده باره انجامش داده بودید آخه کاری نداره آنقدر طولش می‌دین.

* شهرداری محترم از این که خیابان ابومنصور1 را آسفالت کردید ممنونیم!!!!!!!!!

* واقعاً مطالب آقای عظیمی کارشناسی‌شده می‌باشد چراکه شهرستان همجوار ما در خراسان‌رضوی تمامی حداقل حقوق خود را از خراسان‌رضوی گرفته‌اند (دانشگاه علوم پزشکی، ورودی‌های دوبانده کندرو و تندرو، فرودگاه، ورودی زیرگذر روگذر و...) اگه با خراسان می‌بودیم همه‌ی امکانات را داشتیم.

* چرا اداره‌ی منابع طبيعى، زمينهاى بعضى مردم را بدون تحقيق، براي خود ثبت نموده است!؟

* متاسفانه برخى اساتيد پيشكسوت دانشگاه‌هاى شهرستان، تحمل تقاضاى تدريس اساتيد بومى جوان و با مدارك بالا را ندارند و اين از نحوه‌ی برخوردشان، كاملاً روشن است!

* درد بزرگى است كه برخى مراكز علمى شهرمان به جاى جذب فارغ‌التحصيلان و نخبگان بومى، آنها را از خود می‌رانند.

* مامور راهنمایی، موتور در درب مغازه پارک شده را برداشته و برده. آیا درسته؟!

* بلوار کشاورز که ورودی شهر هست با میدان زعفرانش، چرا رنگ‌آمیزی و نورپردازی نشده؟! من در میدان ۱۷شهریور مغازه دارم. روزی ۵۰ ماشین شخصی مسافر از این ورودی وارد قاین می‌شود. برام روشن شد واقعاً این مسیر جزو شهر نیست!

* لطفاً همه جا هماهنگ اذون بدهند نه این که یک نماز میخونی تازه یک جا اذون شروع می‌کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید امسال

مطالب اخیر

درباره ما

هفته نامه‌ي اجتماعي، سياسي « طلوع خراسان »

ﺻﺎﺣﺐ اﻣﺘﯿﺎز و ﻣﺪﯾﺮﻣﺴﺌﻮل: اﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺷﻮﺷﺘﺮي

دفتر مرکزی: خراسان جنوبي - قاین - خ امام رضا (ع) - جنب بانک کشاورزی مركزي

ایمیل: tolueqaenat[at]yahoo.com

صندوق پستی: 156

دفتر تحريريه: 32525090

دفتر تبليغات: 32531234

ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ اﻧﺤﺼﺎري ﭘﺬﯾﺮش ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت در اﺳﺘﺎن ﺗﻬﺮان: ﺷﺮﮐﺖ ﻧﺸﺮ ﺑﯿﻠﺒﻮرد ﻋﺮش ﻃﻼﯾﯽ ﮐﯿﺶ 88546630

* «ﻃﻠﻮع خراسان» نشريه‌اي ﻣﺮدﻣﯽ اﺳﺖ و ﺑﻪ ﮔﺮوه ﯾﺎ ارﮔﺎﻧﯽ، واﺑﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

* ﻣﻄﺎﻟﺐ نویسندگان، دﯾﺪﮔﺎه نشريه نمی‌باشد.

* نشريه در وﯾﺮاﯾﺶ ﻣﻄﺎﻟﺐ رﺳﯿﺪه، آزاد اﺳﺖ.

مطالب پربازدید ماه

ورود اعضا

ورود به بخش کاربری و یا ثبت نام اعضای جدید .

مسیر سایت

• .:
  • بازدید امروز 1351
  • -
  • بازدید کل 2726398