آمده‌ايم تا ...
پس از يازده سال فعاليت مطبوعاتي در گستره‌ي شهرستان كهن و فرهنگ‌دوست قاينات، هم‌اكنون با اميد به الطاف الهي و با استعانت از حضرت علي‌بن‌موسي‌الرضا(ع) هم‌زمان با خجسته زادروز اين امام همام، برگي ديگر از دفتر زندگي را ورق زديم و گام در حيطه‌ي مطبوعات استان گذاشته و آرزوي خدمت به مردم شريف خراسان‌جنوبي را در سر مي‌پرورانيم. ضمن سپاس از همراهي مردم شريف قاينات در دهه‌ي گذشته كه انصافاً در حمايت از اين خادمان فرهنگي خود، سنگ‌تمام گذاشتند؛ لازم است طرحي كلي از چشم‌انداز نشريه را جهت آگاهي هم‌استاني‌هاي عزيز، بيان كنم.
ما با هدف آگاهي‌بخشي و اطلاع‌رساني عادلانه و غيرمغرضانه در سراسر استان، اقدام به اخذ مجوز و چاپ «طلوع خراسان‌جنوبي» كرده‌ايم. اين استان از محروم‌ترين استان‌هاي كشور مي‌باشد كه مي‌توان گفت در كشور، مظلوم واقع شده است و حتي در سطح خود استان هم، مناطقي هستند كه كم‌تر ديده شده‌اند.
با توجه به اين‌كه «طلوع خراسان‌جنوبي» اولين نشريه‌اي است كه در شهري غير از مركز استان انتشار مي‌يابد؛ اميدواريم ‌كه از منافع كل استان، دفاع كرده و كمبودها و كاستي‌ها را به گوش دولت‌مردان جمهوري اسلامي ايران برسانيم و مهم‌تر اين‌كه توان‌مندي و پتانسيل بالاي نقطه‌نقطه‌ي استان را به مردم شريف اين خطه بشناسانيم. فعاليتي سنگين و مسئوليتي بس خطير را بر شانه‌هاي‌مان احساس مي‌كنيم اما قطعاً حمايت و دل‌گرمي شما هم‌استاني‌هاي عزيز، از سنگيني اين مسئوليت كاسته و خستگي فعاليت را از تن‌مان به‌ در خواهد كرد.
ما آمده‌ايم تا همراه شويم با تو اي هم‌استاني. فرقي نمي‌كند چه در «خوسف» ديار گل‌هاي نرگس باشي يا در كنار حرم منور پسر موسي‌بن‌جعفر(ع) در «طبس»، چه از مرزداران غيور و بي‌باك «درميان» باشي يا ميراث‌دار فرهيختگان بزرگ در شهرستان «زيركوه»، چه در كانون كاني‌هاي معدني «سربيشه» و چه در كنج كوير «نهبندان» سخاوت‌مندانه گذران عمر مي‌كني. با تو هستيم اي هم‌استاني. چه در سرزمين «سرايان» زمرد كوير و چه در سرزمين ياقوت سرخ «فردوس» بزرگ. همراه هستيم با شما، چه در شهر «بشرويه» سرزمين چهارصفه‌ها و چه در مركز خراسان‌جنوبي «بيرجند».
ما از خاستگاه زعفران جهان، «قاينات» سربلند آمده‌ايم تا همراه شويم با شما مردمان خون‌گرم خراسان‌جنوبي و سعي بر اين داريم تا با انتقاد بجا و سازنده، مسئولين استان را متوجه كمبودها و نواقص كنيم و در اين راه، شما مردم صبور خراسان‌جنوبي مي‌توانيد چشماني بينا و گوش‌هايي شنوا براي نشريه‌ي خودتان باشيد. شما مي‌توانيد ضمن ارتباط با ما، معرف توان‌مندي‌ها و چالش‌هاي شهرستان خود باشيد. ما به ارتباط با شما، خوش‌بين و به حمايت شما اميدواريم.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید امسال

مطالب اخیر

درباره ما

 

هفته نامه‌ي اجتماعي، سياسي « طلوع خراسان »

ﺻﺎﺣﺐ اﻣﺘﯿﺎز و ﻣﺪﯾﺮﻣﺴﺌﻮل: اﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺷﻮﺷﺘﺮي

دفتر مرکزی: خراسان جنوبي - قاین - خ امام رضا (ع) - جنب بانک کشاورزی مركزي

ایمیل: tolueqaenat[at]yahoo.com

صندوق پستی: 156

دفتر تحريريه: 32525090

دفتر تبليغات: 32531234

ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ اﻧﺤﺼﺎري ﭘﺬﯾﺮش ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت در اﺳﺘﺎن ﺗﻬﺮان: ﺷﺮﮐﺖ ﻧﺸﺮ ﺑﯿﻠﺒﻮرد ﻋﺮش ﻃﻼﯾﯽ ﮐﯿﺶ 88546630


***


* «ﻃﻠﻮع خراسان» نشريه‌اي ﻣﺮدﻣﯽ اﺳﺖ و ﺑﻪ ﮔﺮوه ﯾﺎ ارﮔﺎﻧﯽ، واﺑﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

* ﻣﻄﺎﻟﺐ نویسندگان، دﯾﺪﮔﺎه نشريه نمی‌باشد.

* نشريه در وﯾﺮاﯾﺶ ﻣﻄﺎﻟﺐ رﺳﯿﺪه، آزاد اﺳﺖ.

مطالب پربازدید ماه

ورود اعضا

ورود به بخش کاربری و یا ثبت نام اعضای جدید .

مسیر سایت

  • .:
  • بازدید امروز 681
  • -
  • بازدید کل 2725728