جلسه‌ي مسئولین شهرستان با مسئولین ارشد نزاجا و وزارت دفاع، جهت بررسی موضوع پادگان قاین

درجهت پیگیری پادگان غدیر قاین و راه‌اندازی آن، طی درخواست ارائه‌شده از سوی دکتر «هروی» به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، وزیر دفاع، 4 تير در جلسه‌ي کمیسیون، شرکت كرد و تقاضای حل مشكل 14ساله‌ي پادگان را مطرح نمود. به‌دنبال این جلسه و با توجه به درخواست وزیر دفاع درخصوص پادگان 44 توپ‌خانه‌ي نزاجا در قاینات، 11 تير در دفتر نماینده، جلسه‌اي با حضور جمعی از مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی، برگزار شد تا به بحث و بررسی در اين خصوص، پرداخته شود.

در این جلسه -كه با حضور امام‌جمعه‌ي قاین، فرماندار و دیگر مسئولین اعم از شورای شهر، مدیران اجرایی شهرستان، امیر سرتیپ 2 «باقری» فرماندهی مهندسی نزاجا و سردار «صدرالدین پوربرات» معاونت مهندسی وزارت دفاع و هیئت همراه، برگزار شد- حاضرین به بحث و تبادل‌نظر پیرامون رفع موانع موجود جهت راه‌اندازی پادگان قاین پرداخته و تصمیماتی، اتخاذ نمودند.

 

 

بانک‌ها، حق تغییر در مصوبات کارگروه توسعه‌ي كشاورزي را ندارند

جلسه‌ي کارگروه توسعه‌ي بخش کشاورزی با حضور معاون برنامه‌ریزی فرماندار و دیگر اعضا، برگزار گرديد و آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به متقاضیان، بررسی شد. «آلامی» خطاب به مسئولین بانک‌ها گفت: بانک‌ها، حق تغییر در مصوبات کارگروه را ندارند و نبايد میزان تسهیلات مصوب کارگروه را کاهش دهند. وي افزود: اگر بانک‌ها، ایرادی درخصوص برآورد هزینه‌های اجرایی طرح‌های مصوب دارند؛ بایستی مجدد با ذکر دلایل، آن را به کارگروه، عودت دهند تا درخصوص آن، تصمیم‌گیری شود.

 

 

بررسی مشکلات مسکن شهرک طلاب

پس از بازدید میدانی از مسکن شهرک طلاب در روستای مهموئی، در جلسه‌اي با حضور معاون برنامه‌ریزی فرمانداری، مسئولین ادارات برق، آب، گاز و بنیاد مسکن و تعدادی از اعضای تعاونی طلاب، مسائل و مشکلات اجرایی اين شهرک، بررسی شد و تصمیماتي جهت رفع موانع، اتخاذ گردید.

 

 

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید امسال

مطالب اخیر

درباره ما

 

هفته نامه‌ي اجتماعي، سياسي « طلوع خراسان »

ﺻﺎﺣﺐ اﻣﺘﯿﺎز و ﻣﺪﯾﺮﻣﺴﺌﻮل: اﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺷﻮﺷﺘﺮي

دفتر مرکزی: خراسان جنوبي - قاین - خ امام رضا (ع) - جنب بانک کشاورزی مركزي

ایمیل: tolueqaenat[at]yahoo.com

صندوق پستی: 156

دفتر تحريريه: 32525090

دفتر تبليغات: 32531234

ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ اﻧﺤﺼﺎري ﭘﺬﯾﺮش ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت در اﺳﺘﺎن ﺗﻬﺮان: ﺷﺮﮐﺖ ﻧﺸﺮ ﺑﯿﻠﺒﻮرد ﻋﺮش ﻃﻼﯾﯽ ﮐﯿﺶ 88546630


***


* «ﻃﻠﻮع خراسان» نشريه‌اي ﻣﺮدﻣﯽ اﺳﺖ و ﺑﻪ ﮔﺮوه ﯾﺎ ارﮔﺎﻧﯽ، واﺑﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

* ﻣﻄﺎﻟﺐ نویسندگان، دﯾﺪﮔﺎه نشريه نمی‌باشد.

* نشريه در وﯾﺮاﯾﺶ ﻣﻄﺎﻟﺐ رﺳﯿﺪه، آزاد اﺳﺖ.

مطالب پربازدید ماه

ورود اعضا

ورود به بخش کاربری و یا ثبت نام اعضای جدید .

مسیر سایت

  • .:
  • بازدید امروز 1374
  • -
  • بازدید کل 2726421